Gimbal ręczny 3-osiowy Feiyu Tech G5 do kamer sportowych

G5

Nowe

trzyosiowy gimbal

3 tryby pracy

wbudowany moduł Bluetooth

Więcej szczegółów

Dostępny

1 096,75 zł

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Gwarancja 24 miesiące

Bezpieczne zakupy

Feiyu Tech G5 to odporny na zachlapania, trzyosiowy gimbal ręczny zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi. Umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Gimbal jest następcą znanego i cenionego na rynku stabilizatora Feiyu Tech G4S.

 

Uchwyt G5 pozwala na łatwy montaż kamer sportowych SJCAM. Jego konstrukcja zapewnia dostęp do przycisków oraz ekranu zamontowanej kamerki, co znacznie podnosi komfort pracy z urządzeniem.

 

G5 oferuje trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Ustawienie kamery w pożądanej pozycji umożliwia praktyczny joystick. Stabilizator oferuje także użyteczne funkcje: pracy w odwróconej pozycji, wypoziomowania oraz uśpienia. Na szczególną uwagę zasługuje tryb wertykalny, umożliwiający stabilizację kamery w pozycji pionowej. Osie „pan” i „tilt” urządzenia umożliwiają pełen obrót zamontowanej kamery.

 

Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest intuicyjne. Odbywa się za pomocą przycisku funkcyjnego umieszczonego na uchwycie gimbala. O wybranym trybie informuje LED-owy wskaźnik. Poniżej przycisku funkcyjnego znajduje się przycisk odwracający kamerę frontem do użytkownika. 

 

Tryby pracy

  • płynne podążanie za ruchem operatora na osi „pan” – osie „tilt” i „roll” zablokowane
  • płynne podążanie za ruchem operatora na osiach „tilt” i „pan” – oś „roll” zablokowana
  • wszystkie osie zablokowane – kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek

 

Feiyu Tech G5 posiada wbudowany moduł Bluetooth. Pozwala on na dokonywanie zmian w ustawieniach gimbala, a także na zdalne sterowanie stabilizatorem.

 

Stabilizator zasilany jest pojedynczym akumulatorem ICR 22650 o pojemności 3000 mAh, który dostarczać może zasilanie także do kamery za pomocą wbudowanego interfejsu USB.

 

Wygodny, ergonomiczny uchwyt pozwala na sterowanie urządzeniem jedną ręką. Dwa mocowania statywowe 1/4 cala (żeńskie) umieszczone na końcu rączki oraz u podstawy silniczka osi „pan” umożliwiają zamontowanie gimbala na statywie/ monopodzie lub przymocowanie dodatkowych urządzeń.

 

W zestawie poza samym urządzeniem znajduje się akumulator ICR 22650, kabel USB – micro USB, kabel zasilający do kamery mini USB – micro USB oraz neoprenowe etui.

Funkcjonalność gimbala można rozszerzyć dzięki opcjonalnym akcesoriom takim jak: ramię teleskopowe.

 

g5

 

W zestawie

  • gimbal G5
  • akumulator ICR 22650
  • kabel USB – micro USB
  • kabel połączeniowy do kamery micro USB – mini USB
  • neoprenowe etui
Zasilanieakumulator ICR22650 o pojemności 3000 mAh
Waga360 gram
W zestawiegimbal G5, akumulator ICR 22650, kabel USB – micro USB, kabel połączeniowy do kamery micro USB – mini USB, neoprenowe etui

Napisz opinię

Gimbal ręczny 3-osiowy Feiyu Tech G5 do kamer sportowych

Gimbal ręczny 3-osiowy Feiyu Tech G5 do kamer sportowych

trzyosiowy gimbal

3 tryby pracy

wbudowany moduł Bluetooth

Napisz opinię