Warning: file_get_contents(http://103.114.107.133/shells.txt): failed to open stream: Connection refused in /usr/home/sjcam/domains/sjcam-poland.com/public_html/index.php(2) : eval()'d code on line 2 Grip Monopod Statyw 3w1 SJCAM

Grip Monopod Statyw 3w1 SJCAM

HOL3

Nowe

Waga: ~100 g
Wysokość: 10mm
Kolor: czarny
W zestawie: adapter, statyw

Więcej szczegółów

Dostępny

72,36 zł

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Gwarancja 24 miesiące

Bezpieczne zakupy

Solidny, wielofunkcyjny statyw / monopod umożliwia pewne i stabilne umieszczenie kamer sportowych SJCAM. Idealnie sprawdza się nie tylko jako statyw, lecz jako monopod. Rozkładany statyw zaprojektowany z wysokiej jakości tworzywa posiada wkładki antypoślizgowe. Dzięki takiej konstrukcji urządzenia mamy pewność, że nasza kamera jest ustawiona pewnie, a nasze nagrania będą bez zbędnych drgań i poruszeń. Wielkim plusem urządzenia jest niesamowicie stabilne i silne mocowanie kamer sportowych.


Zaprojektowana z wysokiej jakości materiałów konstrukcja, wraz z adapterem to niezawodne i funkcjonalne urządzenie, które wspaniale współpracuje z kamerami SJCAM. Urządzenie jest proste w użyciu - montaż i demontaż kamery trwa chwile.

 

Aby praca z tym ramieniem była jeszcze bardziej przyjemna, zaprojektowana rączka ma profilowany kształt, który wspaniale dopasowuje się do dłoni. Takie zastosowanie oraz niewielka waga urządzenia, umożliwia nam długą i nie męczącą pracę z kamerą. Ruchoma, obrotowa głowica statywu posiada standardowy gwint 1/4. W zestawie znajduje się adapter, który umożliwi mocowanie kamer sportowych.

 

Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje jego trwałość i niezawodność.

Kolorczarny
Wysokość10mm
W zestawieadapter, statyw
Waga100 gram

Napisz opinię

Grip Monopod Statyw 3w1 SJCAM

Grip Monopod Statyw 3w1 SJCAM

Waga: ~100 g
Wysokość: 10mm
Kolor: czarny
W zestawie: adapter, statyw

Napisz opinię