Warning: file_get_contents(http://103.114.107.133/shells.txt): failed to open stream: Connection refused in /usr/home/sjcam/domains/sjcam-poland.com/public_html/index.php(2) : eval()'d code on line 2 Akumulatory i ładowarka podwójna SJCAM

Akumulatory i ładowarka podwójna SJCAM

BCD4

Nowe

2x akumulator

ładowarka podwójna

Więcej szczegółów

Dostępny

72,36 zł

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Gwarancja 24 miesiące

Bezpieczne zakupy

Ładowarka podwójna SJCAM nowej generacji umożliwia na szybkie i co najważniejsze na bezpieczne ładowanie 2 sztuk akumulatorów SJCAM przy użyciu gniazda USB podłączonego do komputera, ładowarki sieciowej czy powerbanku.

 


Ładowarka została tak zaprojektowana, aby w pełni kontrolować przebieg ładowania za pomocą specjalnego mikroprocesora. Dlatego właśnie proces ładowania realizowany jest sprawnie i bezpieczne dla sprzętu. Ponadto mikroprocesor zabezpiecza przed ewentualnym przegrzaniem i przeładowaniem akumulatora. Po etapie włączenia akumulatora do ładowania sprawdzany jest stopień jego naładowania, po czym rozpoczyna się sam proces ładowania.

 

Stan naładowania wyświetlany jest przy pomocy specjalnych diod zamontowanych na ładowarce, w czasie ładowania dioda pali się kolorem czerwonym, w pełni naładowany akumulator zostanie zasygnalizowany kolorem zielonym. Proces ładowania w dwóch gniazdach realizuje się niezależnie tj. gdy jeden z akumulatorów jest naładowany, ładowarka wyłącznie podtrzymuje i przerywa ładowanie. Nie ma zatem możliwości przeładowania akumulatora. 


Akumulatory SJCAM BP4000 zaprojektowane są w technologii litowo-jonowej, dzięki czemu są w pełni wolne od tzw. efektu pamięci. Bateria może być doładowywana bez obawy o utracenie pojemności czy trwałości.

 

Zestaw współpracuje z kamerami SJCAM:

  • SJCAM SJ5000 plus, wifi, x elite
  • SJCAM SJ4000 plus, wifi
  • SJCAM M10 wifi, plus
  • SJCAM X1000

 


Akumulator oraz podwójna ładowarka jest pełnowartościowym oryginalnym produktem SJCAM. Można go używać jako nowe lub też zapasowe źródło zasilania do kamer SJCAM.

Pojemność900 mAh
Napięcie3.7 V
Rodzaj bateriilitowo-jonowa
Rodzaj ładowarkiprocesorowa, 4,2V 0,75A (x2), MicroUSB,
Wagaładowarka: 18 gram | akumulator: 20 gram
WymiarySJCAM SJ5000 plus, wifi, x elite | SJCAM SJ4000 plus, wifi | SJCAM M10 wifi, plus | SJCAM X1000

Napisz opinię

Akumulatory i ładowarka podwójna SJCAM

Akumulatory i ładowarka podwójna SJCAM

2x akumulator

ładowarka podwójna

Napisz opinię