Warning: file_get_contents(http://103.114.107.133/shells.txt): failed to open stream: Connection refused in /usr/home/sjcam/domains/sjcam-poland.com/public_html/index.php(2) : eval()'d code on line 2 Uchwyt motocyklowy SJCAM do kamer i telefonów

Uchwyt motocyklowy SJCAM do kamer i telefonów

X-SJ

Nowe

średnica przyssawki 70mm

do kamer i telefonów

trwała zwarta konstrukcja

Więcej szczegółów

39,84 zł

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Gwarancja 24 miesiące

Bezpieczne zakupy

Zestaw motocyklowy X-SJ to multifunkcjonalne urządzenie, które można stosować jako uchwyt do kamery sportowej, ale także jako uchwyt do telefonu (np. do używania jako GPS).

 

Urządzenie współpracuje z telefonami, smartfonami, których:

  • maksymalna szerokość telefonu to 90mm
  • minimalna szerokość telefonu to 54mm

oraz ze wszystkimi kamerami sportowymi SJCAM.Przyssawka montażowa (średnica przyssawki 70mm) o niesamowicie trwałej i sztywnej budowie umożliwia stabilne i co najważniejsze bezpieczne umocowanie kamery i telefonu na szybie, karoserii samochodu, motocykla - można ją wpasować tam gdzie znajduje się płaska powierzchnia. Wspaniale sprawdza się w ekstremalnie trudnych warunkach, podczas potężnych podmuchów wiatru czy silnych przeciążeniach. Przyssawka posiada podwójnie regulowaną głowicę w przypadku opcji z uchwytem na telefon, dzięki czemu możemy dopasować położenie telefonu i dostosować go do własnych potrzeb.

Wkładkę przyssawki oraz kaloserię motocykla/samochodu powinno się dokładnie wyczyścić (np. ściereczką nasączoną spirytusem).

Na zdjęciach pokazana jest wyłącznie opcja z uchwytem do telefonu. W przypadku montażu kamery wystarczy odkręcić uchwyt na telefonu.

Średnica przyssawki70mm
Materiałtworzywo
Mocowanie1/4', telefonów/smartfonów, mocowanie do kamer sportowych
W zestawieprzyssawka, mocowanie do telefonów, mocowanie do kamer sportowych, śruba montażowa
Kolorczarny

Napisz opinię

Uchwyt motocyklowy SJCAM do kamer i telefonów

Uchwyt motocyklowy SJCAM do kamer i telefonów

średnica przyssawki 70mm

do kamer i telefonów

trwała zwarta konstrukcja

Napisz opinię